Školský nábytok
Školský nábytok

Školský nábytok by mal byť nielen funkčný, ale aj pohodlný. Je dôležité, aby žiaci alebo študenti pozorne počúvali výklad vyučujúceho, a preto by sa v laviciach mali cítiť pohodlne. V našej ponuke nájdete stoličky či lavice v pevnom alebo výškovo nastaviteľnom prevedení, tak aj učiteľské katedry s možnosťou rôznych doplnkov, vrátane uzamykateľných zásuvkových boxov.

Stoly sú v prevedení jednomiestnom, tak aj dvojmiestnom. Hrany stolov sú väčšinou z bezpečnostných dôvodov zaoblené. V ponuke nájdete tiež PC stoly do počítačových učební, ktoré sú tiež v jednomiestnom či dvojmiestnom prevedenie s drevenou pracovnou doskou a oceľovou nosnou konštrukciou. Súčasťou je výsuvná doska pre klávesnicu a priestorom pre stolný počítač. Počítačové stoly je možné vyrobiť s rozmermi podľa Vašich potrieb aj požiadaviek.

Školský nábytok nie len lavice a stoličky do tried a učební, ale aj šatníkové lavice s háčikmi alebo bez nich, lavice sú vhodné napríklad aj do telocviční. Samozrejmosťou sú aj vonkajšie lavice vhodné na školské ihrisko či do školského parku.

Našou snahou je ponúkať kompletný sortiment školského nábytku. Všetok školský nábytok spĺňa funkčné, estetické aj bezpečnostné pravidlá všetkých stupňov škôl. Veľkou výhodou je, že je tento nábytok možné stohovať, čo uľahčí jeho manipuláciu alebo  skladovateľnosť.

Našim cieľom je pohodlné a zdravé sedenie aj v školách. V našej ponuke nájdete aj kancelárske stoličky či kancelárske kreslá vhodné do kabinetov, riaditeľní či učiteľských kancelárií alebo komplexné riešenia kancelárií a úplný sortiment kancelárskeho nábytku .ZTZkMTFh