Kancelársky nábytok
Kancelársky nábytok

Zariaďujete novú kanceláriu alebo chcete zo starej kancelárie urobiť naozaj reprezentatívne priestory? V našej ponuke nájdete kancelárske kreslá či kancelárske stoličky, rovnako tak sme schopní kompletne vybaviť Vašu kanceláriu a dodať kancelársky nábytok podľa Vášho želania. Ponúkaný nábytok je typizovaný, rozdelený do dvoch produktových radov - HOBIS a LENZA.

Kancelársky nábytok Hobis je určený skôr do veľkých kancelárií typu open-space, archívov či recepcií, lebo jeho dominantou sú písacie stoly a rokovacie stoly, zásuvkové kontajnery, skrine na šanóny, recepcie či kancelárske kuchynky.

Kancelársky nábytok Lenza je vhodný do bežných kancelárií, kde vďaka ergonomickému riešeniu a vynikajúcej funkcionalite výrazne ušetrí plochu v kancelárií. V ponuke je však aj luxusný manažérsky nábytok, ktorý je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov nevšedného dizajnu.

Ak chcete kvalitný kancelársky nábytok v akomkoľvek prevedení, lacný alebo luxusný, pozrite sa na našu ponuku. Chceme uspokojiť aj Vaše najnáročnejšie požiadavky. Rovnako môžeme dodať bytový nábytok či nábytok presne na mieru podľa Vašich požiadavok.

 


Hobis Drive Hobis Standard Hobis Novel Hobis Integral Lenza Activ Lenza Ergo Lenza Berlin Lenza Tango Lux Lenza Maximus Lenza Valencia Lenza B&O Hobis Recepcia

MGMzZ